Masarykova 1474/86, Ústí nad Labem, 400 01 +420 603 420 093

Chytrá domácnost Somfy

Toužíte po domácnosti budoucnosti? Získat více komfortu, bezpečí a úspor vašeho času i peněz? Představujeme vám bezdrátový systém automatizace domácnosti od našeho partnera – společnosti Somfy. Pro ovládání venkovních rolet či žaluzií Vám postačí jedna jednotka. I z práce si můžete přes telefon v aplikaci TAHOMA zkontrolovat jestli jste zavřeli vjezdovou bránu či sekční vrata. Zjistěte co všechno Vám může nabídnout komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®.

TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Bezdrátově ovládá vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm, ale i vjezdovou bránu a garážová vrata. Vše máte doslova pod palcem pomocí svého chytrého telefonu nebo dálkového ovladače.

Systém TaHoma® zná váš denní rytmus a ví, kdy se vrátíte domů. Vaši domácnost včas vyhřeje na požadovanou teplotu a před vaším příchodem také rozsvítí tlumené světlo, otevře bránu a zatáhne žaluzie. Přesně podle vašeho přání. Stačí si jen připravit scénáře.

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím