Masarykova 1474/86, Ústí nad Labem, 400 01 +420 603 420 093

Chytrá domácnost Somfy

Toužíte po domácnosti budoucnosti? Získat více komfortu, bezpečí a úspor vašeho času i peněz? Představujeme vám systémy automatizace domácnosti od našeho partnera – společnosti Somfy. Vybrat si můžete jednu či dvě aplikace Connexxoon pro váš chytrý telefon, nebo komplexní systém automatizace domácnosti TaHoma®.

Connexoon

Systém Connexxoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon. Aplikace Connexoon Window se stará o stínění, Connexoon Access o ovládání garážových vrat a vjezdových bran a Connexoon Terrace o útulné prostředí na vaší terase. Vyberete si jednu z nich, nebo kombinaci dvou?

TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí, ale i o bezpečí vašeho domu a celé rodiny díky zpětné vazbě a podpoře zabezpečení celého objektu. Bezdrátově ovládá vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm, ale i vjezdovou bránu a garážová vrata. Vše máte doslova pod palcem pomocí svého chytrého telefonu nebo dálkového ovladače.

Systém TaHoma® zná váš denní rytmus a ví, kdy se vrátíte domů. Vaši domácnost včas vyhřeje na požadovanou teplotu a před vaším příchodem také rozsvítí tlumené světlo, otevře bránu a zatáhne žaluzie. Přesně podle vašeho přání. Stačí si jen připravit scénáře.

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím