Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Pergola ELEGANCY

Popis

Tarasola Elegancy je stylové látkové zastřešení terasy, které kombinuje jednoduchost a luxus. Díky moderním technologickým řešením zavedeným do jeho struktury jde o snadnou a praktickou variantu, která se hodí k většině architektonických stylů. Hliníková konstrukce je vybavena zatahovací třívrstvou látkovou krytinou TechProtect, která je voděodolná, nehořlavá, odolná vůči UV záření a velmi odolná. Stažená látka je pokryta a chráněna hliníkovým hledím.

Tarasola Elegancy odolá drsným povětrnostním podmínkám včetně silného větru až do rychlosti 120 km/h. Dešťová voda je odváděna integrovaným okapovým systémem, který je skrytý ve sloupech. Lze jej vylepšit širokou škálou příslušenství, jako je integrované LED osvětlení, posuvná skla a rolety, které vás ochrání před větrem, deštěm a silným slunečním zářením. Umožňuje vám naplno si užívat terasu od časného jara až do pozdního podzimu.

K dispozici s extra příslušenstvím, které vám umožní užívat si vaši terasu, zahradu nebo terasu restaurace po většinu roku. Bude ústředním bodem pro volný čas, večírky a rodinné večeře.

Výhody/vlastnosti

  • Tkanina s ochranou technologií
  • Automatické ovládání
  • Modulární systém
  • Odolné vůči větru, 120 km/h
  • Pevná, hliníková konstrukce

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím