Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Garážová vrata Wiśniowski

Společnost WIŚNIOWSKI® je předním evropským výrobcem systémů oplocení, branek a bran, garážových vrat, oken a dveří, a to s více než 20ti letou tradicí na evropském trhu ve svém oboru. Jejich špičkové technologické a výrobní centrum zajišťuje prvotřídní kvalitu a nejvyšší standardy vyráběných produktů. Nepřetržité zdokonalování výrobků a technologií výrobních linek přispívá k výrobě produktů na nejvyšší úrovni.

Segmentová vrata PRIME Představ si garážová vrata nové generace. Vrata, která nejsou transformací dosavadních řešení, ale tvůrčím výsledkem hledání rovnováhy mezi moderní technikou, kvalitou, bezpečností a designem. Taková jsou vrata PRIME. Segmentová vrata UniTherm Vrata UniTherm splňují přísné normy pro odolnost proti působení větru, pronikání vody a propustnosti vzduchu. Součinitel těchto parametrů vliv nejen na prodloužení doby používání vrat, ale také na zachování jejich estetického vzhledu po dlouhá léta. Segmentová vrata UniPro Segmentová vrata UniPro představují nejkomfortnější řešení pro garáž. Jsou to teplá vrata určená především pro vytápěné garáže. Renovační řešení Naše řešení pro rekonstrukce umožňují montáž segmentových vrat do otvoru garáže bez ohledu na podmínky zástavby. Dokonce i v případě, kdy v objektu zcela chybí překlad nebo prostor po stranách. Díky nim garáž zvyšuje své užitné vlastnosti a získává na vzhledu. UniPro RenoSystem je odpovědí na potřeby stavebnictví při rekonstrukcích. Rolovací vrata Všechna roletová vrata jsou vybavena standardně pohonem. Roleta vrat se navíjí na navíjecí hřídel, ukrytou ve skříni, díky tomu je možné ušetřit prostor pod stropem. Křídlové brány Moderní přístup k tradičním řešenímń. Křídlová vrata představují nejúspornější uzavření garáže. Zárukou nízké ceny a bezchybné činnosti je použití jednoduchých a osvědčených řešení. Výklopná vrata Sklápěcí vrata jsou jedny z nejpopulárnějších vrat na trhu. Jejich jednoduchá konstrukce a jednoduchá a osvědčená mechanická řešení zaručují bezporuchovou činnost vrat.

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím