Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Hliníková okna

Jedno nebo dvoukřídlá hliníková okna FUTURO určená pro použití v kancelářských budovách, objektech pro veřejné účely, obchod a služby, ve výstavních sálech, hotelích, obytných objektech, sportovních a rekreačních objektech, bankách, výrobních prostorách.

VENKOVNÍ HLINÍKOVÁ OKNA

TĚSNOST

Díky speciálním těsnícím systémům v podobě těsnění EPDM zaručujeme vysoký stupeň těsnosti oken. V případě systémů bez uvolnění těsnosti používáme větrací systémy zajišťující správnou filtraci v zduchu v místnosti. Díky tomuto řešení zabraňujeme zvýšení vlhkosti v místnosti.

FUNKČNOST

Technologické parametry námi používaných materiálů dávají možnost vyrábět i ty nejneobvyklejší tvary oken, vyráběné na základě profilových systémů s termoizolačním mostem i bez termoizolačního mostu. Okenní kování je voleno podle velikosti a váhy okna. Zajišťuje to jeho plynulou činnost a tedy vysoké pohodlí užívání oken.

UNIVERZÁLNOST

Okna mohou být používána ve všech typech objektů. Je to mnoho variant oken otvíracích a pevných. Nespočet variací umožňuje velice individuální vytvarování průčelí budovy. Můžeme si sami určit, jestli mají být okna diskrétní nebo neprůhledná zvenčí, nebo jestli mají mít speciální tvar.

BEZPEČNOST

Okna jsou upravena pro požadavky stavebních předpisů a díky tomu je jejich užívání zcela bezpečné. Konstrukce křídla společně s kováním poskytuje možnost plné regulace otvírání, a současně zajišťuje bezpečné používání okna.

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti