Masarykova 1474/86, Ústí nad Labem, 400 01 +420 603 420 093

Hliníkové pergoly

Nabízíme bioklimatické pergoly, PVC pergoly ze stahovací střechou a hliníkové pergoly s polykarbonátem. Vždy vše na míru s maximální pečlivostí. K pergolám nabízíme plno doplňků: zasouvací skleněné systémy, prosklené stěny, screenové rolety i zastínění střech.

Bioklimatická pergola ARTOSI Pergola s inovativním a čistým designem. Základní rozměry výrobku šíře 4 m a výsuvu až 7 m splňují přísné nároky na současný uživatelský komfort.

Hliníkové lamely lze orientovat od 0° do 130°, samozřejmostí je těsnění a sklon lamel pro řízený odtok vody stojkou. Nosnost lamel je od 116 kg/m2 v závislosti na šířce pergoly. Do pergoly je možné integrovat stínicí prvky – screenové rolety či venkovní žaluzie a LED osvětlení.

Předností pergoly ARTOSI je možnost rozdělení střechy na více nezávislých sekcí, které jsou ovládány individuálně dle pozice slunečních paprsků. Stojku pergoly lze umístit až o 1 m mimo roh pergoly (ve směru výsuvu pergoly). Jednotlivé pergoly bude možné spřažit, ve spoji pergol bude použita pouze jedna stojka (vývojové fáze).

Pergolu ARTOSI lze sestavit až 5 způsoby, v kombinaci volně stojící či kotvená do zdi. Montáž je možné provést svépomocí. Vzhledem k prokazovaným parametrům je cena významnou konkurenční výhodou.
Zobrazit více
CARPORT ARTOSI Hliníkový přístřešek pro auta CARPORT ARTOSI je nadčasový přístřešek s inovativním designem vyvinutý s důrazem na přesnost, kvalitu zpracování a možnost individuálních úprav, který zajistí ochranu vašeho vozu vůči nepříznivým vlivům počasí.

Hliníková konstrukce, která je totožná s konstrukcí bioklimatické pergoly ARTOSI, je doplněna o nosný trapézový plech (standard) nebo polykarbonát. CARPORT ARTOSI má integrovaný odvod vody uvnitř konstrukce bez nutnosti dalších úprav, s možností volitelného LED osvětlení umístěného po celém obvodu, ovládaného čidlem pohybu nebo pomocí technologie IO.

Přístřešek pro auta je vyráběn s vysokou přesností a montáž je tak snadná a rychlá. Zvolit si můžete provedení samostatně stojící nebo kotvený do zdi.

CARPORT ARTOSI nabízíme ve dvanácti základních barvách konstrukce a dvou barvách trapézového plechu – RAL 7016S, RAL 9006S.

Maximální nosnost je 150 kg/m2 garantujeme odolnost proti větru až 120 km/h a odvod vody 50 l/m2h. Standardní záruka je 5 let na konstrukci, 2 roky na LED osvětlení.
Zobrazit více
Pergola ELEGANCY Tarasola Elegancy je stylové látkové zastřešení terasy, které kombinuje jednoduchost a luxus. Díky moderním technologickým řešením zavedeným do jeho struktury jde o snadnou a praktickou variantu, která se hodí k většině architektonických stylů. Hliníková konstrukce je vybavena zatahovací třívrstvou látkovou krytinou TechProtect, která je voděodolná, nehořlavá, odolná vůči UV záření a velmi odolná. Stažená látka je pokryta a chráněna hliníkovým hledím.

Tarasola Elegancy odolá drsným povětrnostním podmínkám včetně silného větru až do rychlosti 120 km/h. Dešťová voda je odváděna integrovaným okapovým systémem, který je skrytý ve sloupech. Lze jej vylepšit širokou škálou příslušenství, jako je integrované LED osvětlení, posuvná skla a rolety, které vás ochrání před větrem, deštěm a silným slunečním zářením. Umožňuje vám naplno si užívat terasu od časného jara až do pozdního podzimu.

K dispozici s extra příslušenstvím, které vám umožní užívat si vaši terasu, zahradu nebo terasu restaurace po většinu roku. Bude ústředním bodem pro volný čas, večírky a rodinné večeře.
Zobrazit více

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím