Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Plastová okna

Plastová okna PRO to jsou ideálně zpracované detaily, dokonalost provedení, unikátní povrchová úprava a vysoký standard vybavení.

PVC OKNO PRO

Okno PRO Vás překvapí jednoduchostí, která staví na prvním místě funkčnost a design. Naši konstruktéři, návrháři a inženýři mysleli při tvorbě především na potřeby každé domácnosti. Víme, jak jsou důležité pocit jistoty a spolehlivost. To bylo v dlouhém procesu navrhování oken PRO naší prioritou. Všechny funkční výhody našich PVC oken jsme podtrhli moderním designem, jehož vkus a jednoduchost budou dlouhá léta potěšením pro oči.

PRO jsou výsledkem tří desetiletí zkušeností a snahy o vytvoření ideálních oken.

ZÁRUKA

Na okna PRO je poskytována až 7letá záruka. Jsme si jisti, že to je pouze přehnaná opatrnost, ale také chceme, abyste věděli, že se na nás můžete spolehnout.

POUZE TŘÍDA A

Okna PRO jsou navržena a vyráběna z okenních profilů VEKA, které jsou v souladu s DIN EN 12608 zařazeny do NEJVYŠŠÍ třídy A.

DESIGN

Zaručujeme vkusný a moderní design našich oken. Dokážeme Vám sjednotit do jednoho designu okna, vchodové dveře, sekční vrata i vjezdovou bránu.

TEPELNÁ IZOLACE

Součinitel prostupu tepla pro celé okno je na úrovni od 0,76 W/(m2K) pro okno PRO 82. Tato hodnota se vztahuje na jednokřídlé okno s rozměry 1480 x 1600 mm.

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti Rozumím