Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Zabezpečení domácnosti se Somfy

Mějte svou domácnost odkudkoli pod kontrolou! Produkty Somfy si hravě poradí s ochranou vašeho bytu i domu. Výrobky pro zabezpečení vašeho interiéru i exteriéru můžete podle libosti doplňovat, pro jejich instalaci není zapotřebí sekat do zdi.

Kamery

Také se někdy po vyběhnutí z domu nemůžete zbavit pocitu, že jste zapomněli vypnout žehličku nebo zavřít dveře na terasu? Máme pro vás řešení! Vaši domácnost hravě ohlídají kamery od Somfy. Kdykoliv se tak můžete podívat, co se u vás doma děje.

Čidla

Vaši domácnost i její jednotlivé prvky pomáhají chránit také promyšlená čidla. Například větrná čidla zatáhnou při zvýšených povětrnostních podmínkách vaši markýzu, aby se nepoškodila, a sluneční čidla reagují na množství slunečních paprsků pro regulaci světla v interiéru, aby se nepřehříval.

Osvětlení

Pomocí automatizace osvětlení můžete simulovat svou přítomnost a zmást tak případné zloděje. Je také příjemné se vracet do osvětleného domova. Díky vašemu chytrému telefonu můžete kdykoliv a odkudkoliv ovládat jednotlivá osvětlení vaší domácnosti.

Dveřní vstupy

Do chytré domácnosti hravě zapojíte vjezdové brány, garážová vrata, ale i zámek na domovní dveře Somfy Door Keeper. Instaluje se jednoduše bez vrtání a už nikdy nemusíte hledat klíče. Otevřít můžete na dálku třeba i nečekané návštěvě.

Somfy ONE

První kamera s integrovanou sirénou Somfy ONE je moderním all-in-one řešením. Můžete přes ni stejně jako přes venkovní kameru mluvit a rovnou tak zasáhnout. Jakmile se vrátíte domů, automaticky se zavře záklopka, aby bylo vaše soukromí maximálně v bezpečí.

Všechna tato jednotlivá zařízení můžete zapojit pomocí systému TaHoma® do své chytré domácnosti a naplánovat scénáře pro ještě bezpečnější bydlení.

Somfy One Zajímá mě automatizace domácnosti

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti