Husovo nám. 5, Chabařovice, 403 17 +420 734 899 991

Zabezpečení domácnosti se Somfy

Mějte svou domácnost odkudkoli pod kontrolou! Produkty Somfy si hravě poradí s ochranou vašeho bytu i domu. Výrobky pro zabezpečení vašeho interiéru i exteriéru můžete podle libosti doplňovat, pro jejich instalaci není zapotřebí sekat do zdi.

Kamery

Také se někdy po vyběhnutí z domu nemůžete zbavit pocitu, že jste zapomněli vypnout žehličku nebo zavřít dveře na terasu? Máme pro vás řešení! Vaši domácnost hravě ohlídají kamery od Somfy. Kdykoliv se tak můžete podívat, co se u vás doma děje.

Čidla

Vaši domácnost i její jednotlivé prvky pomáhají chránit také promyšlená čidla. Například větrná čidla zatáhnou při zvýšených povětrnostních podmínkách vaši markýzu, aby se nepoškodila, a sluneční čidla reagují na množství slunečních paprsků pro regulaci světla v interiéru, aby se nepřehříval.

Osvětlení

Pomocí automatizace osvětlení můžete simulovat svou přítomnost a zmást tak případné zloděje. Je také příjemné se vracet do osvětleného domova. Díky vašemu chytrému telefonu můžete kdykoliv a odkudkoliv ovládat jednotlivá osvětlení vaší domácnosti.

Dveřní vstupy

Do chytré domácnosti hravě zapojíte vjezdové brány, garážová vrata, ale i zámek na domovní dveře Somfy Door Keeper. Instaluje se jednoduše bez vrtání a už nikdy nemusíte hledat klíče. Otevřít můžete na dálku třeba i nečekané návštěvě.

Somfy ONE

První kamera s integrovanou sirénou Somfy ONE je moderním all-in-one řešením. Můžete přes ni stejně jako přes venkovní kameru mluvit a rovnou tak zasáhnout. Jakmile se vrátíte domů, automaticky se zavře záklopka, aby bylo vaše soukromí maximálně v bezpečí.

Věděli jste, že okna hrají klíčovou roli v úspoře energií našich domácností?

Slunce generuje až 500 W energie na metr čtvereční plochy okna, což nevyhnutelně zvyšuje teplotu v domácnosti. Zastínění oken má okamžitý a příznivý účinek na teplotu v interiéru.

Automatizace je způsob, jak využít zastínění oken co nejlépe. Automatizované rolety, venkovní žaluzie nebo látkové rolety (screeny) jsou účinným způsobem, jak:

  • izolovat okna po celý rok,
  • předcházet přehřívání interiéru v létě,
  • předcházet tepelným ztrátám v zimě,
  • využívat sluneční teplo.

Jak Somfy řešení přispívají k energetické úspoře?

Díky řídící jednotce TaHoma® switch se stínění oken automaticky nastaví do správné polohy ve správný okamžik, a to i když jste mimo domov.

Aplikace TaHoma vám pomůže vytvořit dokonalý scénář krok za krokem.

Přizpůsobte si přednastavený scénář "Tepelný komfort" v aplikaci TaHoma a jednoduše optimalizujte teplotu v průběhu celého roku. Využití slunečního svitu je automatizováno v závislosti na orientaci domu, ročním období a denní době.

Doplňte váš scénář "Tepelný komfort" o senzory a příslušenství Somfy.

Díky příslušenství Somfy, jako je sluneční senzor Sunis, se vaše žaluzie automaticky nastaví do správné polohy, i když jste mimo domov. Nebo si pořiďte chytrý solární roletový pohon RS100 solar io, jehož součástí je také sluneční senzor.

Čísla mluví jasně

Studie Somfy realizovaná s podporou nezávislé poradenské společnosti Carbone 4, která se specializuje na nízkouhlíkové strategie a adaptaci na změnu klimatu. Studie byla provedena v 6 evropských zemích: Polsko, Francie, Německo, Belgie, Itálie a Španělsko.

Výsledky studie dokazují, že přidání automatizovaného stínění přináší výhody při využití slunečního tepla a izolace oken: automatizované rolety nebo venkovní žaluzie se automaticky nastaví do správné polohy ve správný okamžik.

V létě

Díky automatizaci můžete snížit teplotu v interiéru o 4 až 7 °C, a tím zároveň snížit spotřebu klimatizace a minimalizovat tak dopad na životní prostředí.

V zimě

Díky automatizaci můžete snížit spotřebu tepelné energie až o 30 % a docílit dodatečného zateplení bez nutnosti vytápění.

Buďte na budoucnost připraveni!

Nenechte si ujít příležitost pozvednout své podnikání na novou úroveň efektivity a udržitelnosti. Kontaktujte náš specializovaný tým a zjistěte více o tom, jak vám společnost Somfy může pomoci přizpůsobit řešení vašim konkrétním potřebám.

Kontaktujte nás a vytvoříme pro vás speciální nabídku přímo na míru

Všechna tato jednotlivá zařízení můžete zapojit pomocí systému TaHoma® do své chytré domácnosti a naplánovat scénáře pro ještě bezpečnější bydlení.

Somfy One Zajímá mě automatizace domácnosti

Poptávkový formulář

ks
Při poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti nám pomáhají soubory cookie. Návštěvou tohoto webu s jejich používáním souhlasíte. Podrobnosti